Пашинян назвав головні завдання вірменського уряду

Пашинян назвав головні завдання вірменського уряду

КИЇВ. 13 травня. УНН. Новообраний прем’єр-міністр Вірменії на нараді з новими міністрами назвав головним завдання підготовку країни до дострокових виборів. Про це повідомляє прес-служба вірменського уряду, передає УНН. Об этом сообщает sol.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Логіка і філософія нашої роботи зводяться до того, щоб зробити життя громадян більш зручним і благополучним. Зрозуміло, в політичному плані наше пріоритетне завдання — це підготовка до проведення позачергових парламентських виборів, однак до цього моменту у нас мають бути серйозні результати", — підкреслив прем’єр.

Крім того, одним з важливих питань він вважає підготовку програми уряду, після чого її має бути представлено в парламенті.

"Звичайно, ця програма повинна бути оптимістичною, висловлювати всі надії на те, що громадяни Вірменії зв’яжуться з діяльністю уряду. Ми повинні зібрати всі наші сили і піти на роботу", — підкреслив Нікол Пашинян.

Як повідомляв УНН, президент Вірменії Армен Саркісян призначив всіх міністрів в складі очолюваного Ніколом Пашіняном уряду.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1730395-pashinyan-nazvav-golovni-zavdannya-virmenskogo-uryadu”