Обмін ув’язненими між Україною і Росією може пройти 7 вересня – ЗМІ

Минулого тижня була інформація, що може відбутися обмін утримуваними особами між Україною і Росією
Минулого тижня була інформація, що може відбутися обмін утримуваними особами між Україною і Росією
Фото: Радіо Свобода


Одне з джерел, підтвердивши, що звільнення заплановано на суботу, зазначило, що домовленості мають попередній характер Об этом сообщает networks.in.ua со ссылкой на СМИ.Процес взаємного звільнення утримуваних осіб між Україною та Росією, можливо, буде запущено до кінця цього тижня.


Про це в середу, 4 вересня, повідомляє «Інтерфакс»з посиланням на два дипломатичних джерела.


«Обмін може розпочатися до кінця тижня, ймовірна дата — 7 вересня», — сказало джерело.


Водночас інше джерело, підтвердивши, що звільнення заплановано на суботу, зазначило, що домовленості мають попередній характер.


«Поки що досягнуто лише рамкових домовленостей. Остаточно дату й умови обміну сторони узгодять у середині тижня», — сказав співрозмовник.


Як відомо, президенти Росії та України Володимир Путін і Володимир Зеленський двічі під час телефонних розмов обговорювали ситуацію з утримуваними особами — 12 липня і 7 серпня.


Нагадаємо, у понеділок в московському СІЗО «Лефортово» прийняли передачі для 24 українських військовополонених моряків, а також восьми політв’язнів: Романа Сущенка, Володимира Балуха, Олександра Кольченка, Миколи Карпюка, Станіслава Клиха, Павла Гриба, Євгена Панова і Олексія Сизоновича.


Минулого тижня була інформація, що може відбутися обмін утримуваними особами між Україною і Росією. Нібито, для цього значну частину українських політв’язнів привезли з різних колоній до «Лефортово».


Однак у п’ятницю СБУ офіційно заявила, що обмін відкладається.


Читайте також: «Обмінний фронт»: Чому Росія неочікувано вирішила звільнити українців?

Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/obmin-uvyaznenimi-mizh-ukrajinoyu-i-rosijeyu-mozhe-proyti-7-veresnya-zmi-622575.html”