У лікарнях на Прикарпатті мають скоротити ще 1670 ліжко-місць

news-image: У лікарнях на Прикарпатті мають скоротити ще 1670 ліжко-місць
У четвер, 7 листопада в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Серед іншого, депутати розглянули питання «Про стан реформування вторинної та третинної медико-санітарної допомоги. Проблемні питання. Шляхи вирішення», інформує кореспондентка Бліц-Інфо. Об этом сообщает inukrnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

За словами в.о. директорки департаменту охорони здоров’я ОДА Ірини Кобельської, стан реформування медзакладів набирає обертів.

Так, на Прикарпатті функціонує 118 закладів охорони здоров’я, 113 з яких підлягає реорганізації. Частина з них вже перетворені у комунальні некомерційні підприємства. Решта – перебувають у процесі.

«Починаючи з 2012 року в області почали скорочувати ліжко-місця. Наразі вже скорочено більше 1600 ліжок. Однак, аби вписатись у норму потрібно скоротити ще 1670 ліжок», - розповіла Кобельська.

Відтак, потрібно привести до норми кількість і штатних працівників медзакладів. Окрім того, в області є потреба в комп’ютерах. Наразі їх потрібно 1500.

Читайте нас в Facebook, Telegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/u-likarnyah-na-prykarpatti-mayut-skorotyty-sche-1670-lizhko-misc1.html”